Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SCENIC ROUTE RECORDS SR021 |
| EAN | 5056688843762 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,034
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blush Response |
|---|---|
| Sanatci | Acopia |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 5056688843762 |
| Label | Scenic Route Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SCENIC ROUTE RECORDS SR021 |
| EAN | 5056688843762 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.