Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ARTOFFACT ARFA406.1 |
| EAN | 0628070640614 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 343 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,475
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reanimated |
|---|---|
| Sanatci | Actors |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 0628070640614 |
| Label | Artoffact |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ARTOFFACT ARFA406.1 |
| EAN | 0628070640614 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 343 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.