Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC PRST106133.1 |
| EAN | 0656191061339 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,277
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | G.O.A.T. |
|---|---|
| Sanatci | Acxdc |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 0656191061339 |
| Label | Prosthetic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC PRST106133.1 |
| EAN | 0656191061339 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.