Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350259 |
| EAN | 8436563184796 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At the Pershing |
|---|---|
| Sanatci | Ahmad Jamal Trio |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 8436563184796 |
| Label | 20th Century Masterworks |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350259 |
| EAN | 8436563184796 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.