Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SAHEL SOUNDS SELS50.1 |
| EAN | 0602318136794 |
| Release Date | January 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,971
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Akaline Kidal |
|---|---|
| Sanatci | Ag Kaedy, Ahmed |
| Cikis tarihi | 2023-01-09 |
| EAN/UPC | 0602318136794 |
| Label | Sahel Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SAHEL SOUNDS SELS50.1 |
| EAN | 0602318136794 |
| Release Date | January 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.