Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Ideologic Organ SOMA017LP |
| EAN | 0647581407974 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lone |
|---|---|
| Sanatci | Aso, Ai |
| Cikis tarihi | 2024-04-19 |
| EAN/UPC | 0647581407974 |
| Label | Ideologic Organ |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Ideologic Organ SOMA017LP |
| EAN | 0647581407974 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.