Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN MUSIC BMIC611501.1 |
| EAN | 5056556115014 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,524
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Oh Glory |
|---|---|
| Sanatci | Aime Simone |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 5056556115014 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN MUSIC BMIC611501.1 |
| EAN | 5056556115014 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.