Ek Bilgi
| Label | MIRROR BALL RECORDINGS MB053V |
|---|---|
| EAN | 5061082680899 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Still |
|---|---|
| Sanatci | Savage, Chantay |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 5061082680899 |
| Label | Reel People |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MIRROR BALL RECORDINGS MB053V |
|---|---|
| EAN | 5061082680899 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.