Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER FRANCE 190295062217 |
| EAN | 0190295062217 |
| Release Date | June 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 248 g |
| Weight | 248 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,148
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | People In the City |
|---|---|
| Sanatci | Air |
| Cikis tarihi | 2021-06-12 |
| EAN/UPC | 0190295062217 |
| Label | Wm France Back Catalogue |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER FRANCE 190295062217 |
| EAN | 0190295062217 |
| Release Date | June 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 248 g |
| Weight | 248 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.