Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO V2980 |
| EAN | 0724359660011 |
| Release Date | June 15, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,115
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Talkie Walkie |
|---|---|
| Sanatci | Air |
| Cikis tarihi | 2015-06-11 |
| EAN/UPC | 0724359660011 |
| Label | Parlophone |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO V2980 |
| EAN | 0724359660011 |
| Release Date | June 15, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.