Ek Bilgi
| Label | BEGGA 991741 |
|---|---|
| EAN | 0652637342017 |
| Release Date | July 14, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 290 g |
| Weight | 290 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,960
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heaven or Las Vegas |
|---|---|
| Sanatci | Cocteau Twins |
| Cikis tarihi | 2014-07-10 |
| EAN/UPC | 0652637342017 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BEGGA 991741 |
|---|---|
| EAN | 0652637342017 |
| Release Date | July 14, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 290 g |
| Weight | 290 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.