Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE FIRELP665LP |
| EAN | 0809236166517 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Dance |
|---|---|
| Sanatci | Air Waves |
| Cikis tarihi | 2022-09-09 |
| EAN/UPC | 0809236166517 |
| Label | Fire |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE FIRELP665LP |
| EAN | 0809236166517 |
| Release Date | September 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.