Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl IMT5041575.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262001343 |
| Release Date | April 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 7 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | At Budokan -Complete- |
|---|---|
| Sanatci | Cheap Trick |
| Cikis tarihi | 2016-04-16 |
| EAN/UPC | 8719262001343 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl IMT5041575.1 |
|---|---|
| EAN | 8719262001343 |
| Release Date | April 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 7 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.