Ek Bilgi
| Label | BLUE NOTE B0031300-01 |
|---|---|
| EAN | 0602508358913 |
| Release Date | 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chet Baker Sings |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2023-09-15 |
| EAN/UPC | 0602508358913 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLUE NOTE B0031300-01 |
|---|---|
| EAN | 0602508358913 |
| Release Date | 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 9 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.