Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | G.E.D. SOUL RECORDS |
| EAN | 0761062903714 |
| Release Date | June 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,086
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 100 Yard Dash/It's All the Time |
|---|---|
| Sanatci | Derobert & the Half-Truths |
| Cikis tarihi | 2021-06-30 |
| EAN/UPC | 0761062903714 |
| Label | G.E.D. Soul Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | G.E.D. SOUL RECORDS |
| EAN | 0761062903714 |
| Release Date | June 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.