Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/EMI 5777362 |
| EAN | 0602557773620 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,698
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pyromania |
|---|---|
| Sanatci | Def Leppard |
| Cikis tarihi | 2022-05-06 |
| EAN/UPC | 0602557773620 |
| Label | Emi |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/EMI 5777362 |
| EAN | 0602557773620 |
| Release Date | May 6, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.