Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HARMONIA MUNDI HMX2904110 |
| EAN | 3149020953396 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 15 mm · 320 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 320 g |
| Discs / Records | 3 |
₺1,504
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | HARMONIA MUNDI HMX2904110 |
| EAN | 3149020953396 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 15 mm · 320 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 320 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.