Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC LATIN 196588712913 |
| EAN | 0196588712913 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,170
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Final (Vol.2) |
|---|---|
| Sanatci | Iglesias, Enrique |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0196588712913 |
| Label | Sony Music Latin |
| Format | LP |
| Tur | World / Latin |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC LATIN 196588712913 |
| EAN | 0196588712913 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.