Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CREEP RECORDS CRP190 |
| EAN | 0760137898917 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,045
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hindsight is 20/20 My Friend Vol.2 |
|---|---|
| Sanatci | Ergs! |
| Cikis tarihi | 2022-03-04 |
| EAN/UPC | 0760137898917 |
| Label | Creep |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CREEP RECORDS CRP190 |
| EAN | 0760137898917 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.