Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUNSTER MR485LP |
| EAN | 8435008848514 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,417
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anti Todo |
|---|---|
| Sanatci | Eskorbuto |
| Cikis tarihi | 2025-09-12 |
| EAN/UPC | 8435008848514 |
| Label | Munster |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUNSTER MR485LP |
| EAN | 8435008848514 |
| Release Date | September 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.