Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 0600753970591 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 320 × 6 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,725
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eurovision Collected |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 0600753970591 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 0600753970591 |
| Release Date | April 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 320 × 6 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.