Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVERCOOL IR007 |
| EAN | 0684334915607 |
| Release Date | November 21, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 6 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,166
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | So Much For the Afterglow |
|---|---|
| Sanatci | Everclear |
| Cikis tarihi | 2015-11-21 |
| EAN/UPC | 0684334915607 |
| Label | Evercool |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVERCOOL IR007 |
| EAN | 0684334915607 |
| Release Date | November 21, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 6 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.