Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLEVUE ENTERTAINMENT BELL095 |
| EAN | 5711053020826 |
| Release Date | April 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,528
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 20 Golden Classics |
|---|---|
| Sanatci | Everly Brothers |
| Cikis tarihi | 2018-04-09 |
| EAN/UPC | 5711053020826 |
| Label | Bellevue Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLEVUE ENTERTAINMENT BELL095 |
| EAN | 5711053020826 |
| Release Date | April 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.