Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC PRST106251.1 |
| EAN | 0656191062510 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,367
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hijacking the Zeitgeist |
|---|---|
| Sanatci | Exist |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0656191062510 |
| Label | Prosthetic |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Progressive Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC PRST106251.1 |
| EAN | 0656191062510 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.