Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS219 |
| EAN | 8055515235012 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,884
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | While Backs Are Turned |
|---|---|
| Sanatci | Exit-Stance |
| Cikis tarihi | 2023-10-13 |
| EAN/UPC | 8055515235012 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS219 |
| EAN | 8055515235012 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.