Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPACE AGE SPGE30.1 |
| EAN | 5023693103013 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,370
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Koner Experiments (White) |
|---|---|
| Sanatci | Experimental Audio Research |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 5023693103013 |
| Label | Space Age |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPACE AGE SPGE30.1 |
| EAN | 5023693103013 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.