Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE 78167673671 |
| EAN | 0781676736713 |
| Release Date | July 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,845
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nightmare Future |
|---|---|
| Sanatci | Expulsion |
| Cikis tarihi | 2017-07-14 |
| EAN/UPC | 0781676736713 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE 78167673671 |
| EAN | 0781676736713 |
| Release Date | July 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 321 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.