Ek Bilgi
| Label | RIGHT TRACK LPGVDLRT015 |
|---|---|
| EAN | 5285006940153 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,183
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Al Mahatta |
|---|---|
| Sanatci | Fairuz |
| Cikis tarihi | 2022-04-29 |
| EAN/UPC | 5285006940153 |
| Label | Right Track |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RIGHT TRACK LPGVDLRT015 |
|---|---|
| EAN | 5285006940153 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.