Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP699 |
| EAN | 0801056869913 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,460
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Decades of Devil Worship |
|---|---|
| Sanatci | Akercocke |
| Cikis tarihi | 2023-07-21 |
| EAN/UPC | 0801056869913 |
| Label | Ultra-Vybe |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP699 |
| EAN | 0801056869913 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.