Ek Bilgi
| Label | YEP ROC RECORDS LPYEP2476 |
|---|---|
| EAN | 0634457247611 |
| Release Date | June 24, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,395
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Life In the Dark |
|---|---|
| Sanatci | Felice Brothers |
| Cikis tarihi | 2016-06-23 |
| EAN/UPC | 0634457247611 |
| Label | Yep Roc |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | YEP ROC RECORDS LPYEP2476 |
|---|---|
| EAN | 0634457247611 |
| Release Date | June 24, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.