Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC JAPAN UUVJ9348.1 |
| EAN | 4988031592939 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,638
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Resonancia |
|---|---|
| Sanatci | Nakamori, Akina |
| Cikis tarihi | 2023-12-15 |
| EAN/UPC | 4988031592939 |
| Label | Universal Music Japan |
| Format | LP |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC JAPAN UUVJ9348.1 |
| EAN | 4988031592939 |
| Release Date | December 15, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.