Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC JAPAN UUVJ9354.1 |
| EAN | 4988031592984 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,638
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Akina |
|---|---|
| Sanatci | Nakamori, Akina |
| Cikis tarihi | 2024-01-26 |
| EAN/UPC | 4988031592984 |
| Label | Universal Music Japan |
| Format | LP |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC JAPAN UUVJ9354.1 |
| EAN | 4988031592984 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.