Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL |
| EAN | 0602475865988 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,796
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One Size Fits All |
|---|---|
| Sanatci | Zappa, Frank & the Mothers of Invention |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0602475865988 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL |
| EAN | 0602475865988 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.