Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS UNIP7253013.1 |
| EAN | 0888072530133 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Star Trek: Music Adapted From the Paramount Tv Series - Volumes One & Two |
|---|---|
| Sanatci | Steiner, Fred & Royal Philharmonic Orchestra |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0888072530133 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS UNIP7253013.1 |
| EAN | 0888072530133 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.