Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060246807011 |
| EAN | 0602468070115 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,653
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shades of Redd |
|---|---|
| Sanatci | Redd, Freddie |
| Cikis tarihi | 2025-09-19 |
| EAN/UPC | 0602468070115 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060246807011 |
| EAN | 0602468070115 |
| Release Date | September 19, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.