Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19439781741 |
| EAN | 0194397817416 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,216
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crypt of Ice |
|---|---|
| Sanatci | Frozen Soul |
| Cikis tarihi | 2021-01-08 |
| EAN/UPC | 0194397817416 |
| Label | Century Media |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CENTURY MEDIA 19439781741 |
| EAN | 0194397817416 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.