Ek Bilgi
| Label | PELAGIC 88946666211 |
|---|---|
| EAN | 0889466662119 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come On, Mary |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Gary |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 0889466662119 |
| Label | Pelagic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PELAGIC 88946666211 |
|---|---|
| EAN | 0889466662119 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.