Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | URBAN ERA |
| EAN | 0197190943658 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,987
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | All About Love: New Visions |
|---|---|
| Sanatci | Naru, Akua |
| Cikis tarihi | 2024-04-19 |
| EAN/UPC | 0197190943658 |
| Label | Urban Era |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | URBAN ERA |
| EAN | 0197190943658 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.