Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBMARINE CAT RECORDS IMT0214284.1 |
| EAN | 5065002142849 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 207 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Step 13 |
|---|---|
| Sanatci | Alabama 3 |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 5065002142849 |
| Label | Submarine Cat Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBMARINE CAT RECORDS IMT0214284.1 |
| EAN | 5065002142849 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 207 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.