Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT RECORDS OLI374C.1 |
| EAN | 5016958099039 |
| Release Date | October 7, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,898
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Power In the Blood |
|---|---|
| Sanatci | Alabama 3 |
| Cikis tarihi | 2016-10-07 |
| EAN/UPC | 5016958099039 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT RECORDS OLI374C.1 |
| EAN | 5016958099039 |
| Release Date | October 7, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.