Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROUGH TRADE RECORDS RT0397LPX |
| EAN | 0191402039719 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,076
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Boys & Girls |
|---|---|
| Sanatci | Alabama Shakes |
| Cikis tarihi | 2023-01-13 |
| EAN/UPC | 0191402039719 |
| Label | Rough Trade |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROUGH TRADE RECORDS RT0397LPX |
| EAN | 0191402039719 |
| Release Date | January 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.