Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | International Anthem IARC0030LP |
| EAN | 0603784912295 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 325 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,944
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | To Cy & Lee |
|---|---|
| Sanatci | Deplume, Alabaster |
| Cikis tarihi | 2020-02-28 |
| EAN/UPC | 0603784912295 |
| Label | International Anthem Recording Co. |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | International Anthem IARC0030LP |
| EAN | 0603784912295 |
| Release Date | February 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 325 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.