Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE WRASSE 4514448 |
| EAN | 0602445144488 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live 81 |
|---|---|
| Sanatci | Alain Bashung |
| Cikis tarihi | 2022-04-01 |
| EAN/UPC | 0602445144488 |
| Label | Barclay |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE WRASSE 4514448 |
| EAN | 0602445144488 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.