Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN115 |
| EAN | 0762189880209 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,217
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Authoritay/Drop Hop |
|---|---|
| Sanatci | Evans, Alan -Trio- |
| Cikis tarihi | 2021-09-03 |
| EAN/UPC | 0762189880209 |
| Label | Colemine |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN115 |
| EAN | 0762189880209 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.