Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HONEST JON'S RECORDS HOJO67.1 |
| EAN | 0827670411314 |
| Release Date | June 18, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,472
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fetch |
|---|---|
| Sanatci | Moritz von Oswald Trio, Heinri |
| Cikis tarihi | 2012-06-18 |
| EAN/UPC | 0827670411314 |
| Label | Honest Jon's Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Breakbeats |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HONEST JON'S RECORDS HOJO67.1 |
| EAN | 0827670411314 |
| Release Date | June 18, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.