Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PINKFONG USA, INC. 19906659366 |
| EAN | 0199066593660 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 1 |
₺6,968
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Baby Shark |
|---|---|
| Sanatci | Pinkfong |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0199066593660 |
| Label | Relentless Records |
| Format | LP |
| Tur | Movie / Children |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PINKFONG USA, INC. 19906659366 |
| EAN | 0199066593660 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 7 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.