Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JACK POT JKPO550.1 |
| EAN | 0843563157633 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,551
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pick Your King |
|---|---|
| Sanatci | Poison Idea |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 0843563157633 |
| Label | Jack Pot |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JACK POT JKPO550.1 |
| EAN | 0843563157633 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.