Ek Bilgi
| Label | MUSIC FOR NATIONS |
|---|---|
| EAN | 0198029463316 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,020
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One Second |
|---|---|
| Sanatci | Paradise Lost |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 0198029463316 |
| Label | Music For Nations |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Gothic Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MUSIC FOR NATIONS |
|---|---|
| EAN | 0198029463316 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.