Ek Bilgi
| Label | KENT CITY107 |
|---|---|
| EAN | 0029667038775 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 177 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-We've Reached a Dead End / Sugar Love |
|---|---|
| Sanatci | Livingston, Pat |
| Cikis tarihi | 2025-09-26 |
| EAN/UPC | 0029667038775 |
| Label | Kent |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | KENT CITY107 |
|---|---|
| EAN | 0029667038775 |
| Release Date | September 26, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 177 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.