Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CIT DRGC534.1 |
| EAN | 0781484053415 |
| Release Date | January 22, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,374
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Wonder Working Stone |
|---|---|
| Sanatci | Roberts, Alasdair & Friends |
| Cikis tarihi | 2013-01-17 |
| EAN/UPC | 0781484053415 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CIT DRGC534.1 |
| EAN | 0781484053415 |
| Release Date | January 22, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.